úterý 22. října 2013

ANNA 1.týden

Neděle - nafasovala jsem si svoje krabičky na pondělí. Jídla znám, ale přeci jenom jsem si všechno doma rozložila na stůl a prohlížela jsem si, jak to vypadá v krabičkách. Holky samozřejmě se mnou......


A v pondělí ráno to začalo MŇAM MŇAM MŇAM, snídanička: mrkvička s jablky, oříšky, medíček ( v balíčku je celá sklenice na začátku programu- je výborný- je z Harrachova)
V manuálu je napsáno jezte do absolutního pocitu nasycení to se mi líbí a jím jako by to bylo naposled.
Nebudu Vám popisovat všechny dobroty co jsem jedla celý týden, ale spíš moje pocity.

První den mi bylo špatně od žaludku, měla jsem pocit, že se plavím na jachtě a trpím mořskou nemocí - to jsem tedy zneklidnila, myslela jsem, že už od prvního dne mi bude nádherně. A tady nastoupila moje ségra s rákoskou, nejdříve mi vysvětlila, že málo piju. Když budu pít málo tak ze mě ty toxiny nevyplavou a že při detoxikaci organismu si mám svoje tělo představit jako při vánočním úklidu. Nejdřív prý také udělám veliký bordel a pak to postupně rovnám čisté zpátky. No jo starší sourozenec má hold vždycky pravdu........
Druhý den: jsem byla v obličeji samý pupínek, aha asi jsem se už vrátila do puberty. Měla jsem nafouklé břicho, přišlo mi, že jsem snad ještě o 5kg těžší. A zácpu! A to byl problém. Nevěděla jsem proč, vždyť jsem jedla lehká jídla, tak proč zácpa??? Problém vyřešen - a zase jsem málo pila, v manuálu mám napsáno 3-4l tekutin denně a já vypila cca 1l. Hlavně, že chci 100% výsledek a dělám proto maximálně 10% - haha to je taková česká klasika. Tak jsem se učila pít. Nejprve to byl problém, ale za tři dny už jsem vypila tři litry a ani nevím jak, ale srovnalo se to.... to je úleva. Ale nastal další problém, jak hodně piju a vyplavují se ze mě všechny ty toxiny, tak nesmím chodit daleko od domova a na nákupy jen do obchoďáků s WC.
Dneska mi už není špatně od žaludku. A tak furt poslouchám od ségry: už jsi pila? Kolik? To je málo, dělej  vypij to! Snídala si? Kolik si toho snědla? To je málo- ještě lžíci! POMOC!!!

Třetí den: Nohy už nemám tak nateklý. Je mi dobře.

Čtvrtý den: ráno při pohledu do zrcadla jsem si všimla, že už mám asi po pubertě ( to by měli naši radost ani o ní nevěděli) pleť se mi krásně vyčistila a po pupínkách ani stopa - juchů můžu zahodit korektor. A mám pocit, že mám jemnější pokožku. A zase je tady: už jsi pila? Kolik? To je málo, dělej vypij to! Snídala si? Kolik si toho snědla? To je málo- ještě lžíci! POMOC!!! Jestli nemáte někdo pevnou vůli - tak vám ségru pronajmu.

Pátý den: dneska mi je dobře, příjde mi, že mám nějak moc energie - dokonce jsem vygruntovala holkám celej pokojíček. Dneska jsem vyfasovala krabičky na víkend. V sobotu jedeme do Aquaparku, ale na ten tobogán si ještě netroufnu.


Šestý a sedmý den: je mi fajn, mám pocit, že na stehnech mám volnější rifle - juchů.

(V manuálu je napsáno, že se mám zvážit a změřit na začátku a na konci programu - a já jsem to nevydržela a vlezla na váhu a mám -2,80kg juchůůůůůůůůůůůů, ale ségře to neřikejte, protože ta nesnáší, když se někdo měří v průběhu, protože když náhodou někomu váha neklesá podle jeho představ, tak je z toho na prášky a tady u toho programu musí být člověk vyrovnaný hlavně sám se sebou)

Rešila jsem jak se najím v tom Aquaparku a vyřešila jsem to šalamounsky. Ráno jsem snídala doma, svačila jsem při jízdě v autě (ořechy), oběd jsem snědla na parkovišti v autě (byl sice studený, ale pro jednou se to nezblázní), svačila jsem cestou domů v autě, snědla jogurt s ořechy a večeře už byla zase doma - takže když se chce všechno jde.
POMOC!!! Jestli nemáte někdo pevnou vůli - tak vám ségru nepronajmu, dám jí zadarmo.


 
Tak zase příští týden úterý ahoj

PS: ségra dík za podporu, já vím, že potřebuju popostrčit


Žádné komentáře:

Okomentovat